Y.K.

3. května 2008 v 22:16 | Lytchi! |  Úvahy všedního dne
"A příště si koupím staromoodní černobílou tiskárnu, abych se nemusela srat s náplňama, sem si je sice sehnala, ale tiskne tak, že kdyby netiskla, možná by udělala líp."

Yvonne Kowalska

Autor pojednání přiznává, že některé infomace mohou být značně zkreslené, ne-li vymyšlené, a vzdává se tímto jakéhokoliv práva na vznik a šíření této koncepce.
Pochází ze zadní lavice třídy 1.A. Alespoň tak si tuto prazvláštní osobu pamatuji. Ovšem její hlubší kořeny spadají až někam do vesnice či města pod uceleným názvem *** (Název obce z pádných důvodů neuvádíme). Její přísný pohled budil respekt již tenkrát. Na koho se podívala, ten tušil, že něco není v pořádku (tedy, že právě s tím člověkem není něco v pořádku). Pokud prováděl nějakou podezřelou činnost, raději jí zanechal. I já byla v této věci pod jejím vlivem. Nyní ji za to mohu jen poděkovat (tedy z větší části). Kdyby několikrát nezasáhla, nevím, co by ze mne dnes bylo. Možná zvlčelý ichtyl. Takto mohu říci, že jsem pouze ichtyl. Gott sei dank!
Když vezmu tu menší část, za tu vděčím sobě. To je ten malý kousek, který se nenechal zviklat a přece jen si trochu toho rošťáctví ukořistil. Ačkoliv rošťáctví! - řekněme spíše dětinskosti až infantilnosti.
To, co dělá Y. K. Y. K. je její permanentní rýma. Ovšem kdybych teď nepšikla, vlastně si na to ani nevzpomenu, neboť mi to k Y. K. přirostlo jako houba ke stromu. Chci říct, že jsem si na to tak zvykla, že už to ani nevnímám. Pokud bychom řešili spotřebu jejích - nejméně - čtyřvrstvých kapesníčků, dostali bychom se k částce, při které by si mohla pořídit již takovou menší maufakturu na jejich výrobu.
Kdybych také nevěděla, že spolupracovala při vzniku ENIGMY, musela bych se hodně podivovat nad jejím písmem, tak jako to dělá spousta dalších jedinců. Jelikož jsem si ale tuto skutečnost namluvila, nemám více důvodů se nad tím pozastavovat.
Od té doby, co jsme jednou ve školní lavici slyšeli o maniodepresivní psychóze, náhle jako by do ní vstoupila; s čímž souvisí také její rozvíjející se schizofrenie. Ačkoliv nevím, jestli mohu používat tento výraz. Nazvala bych to spíše již válkou identit, přičemž o Y. K. už ani mluvit nemůžeme.
Výškový bod, kterého dosahuje její argumentace a přesvědčovací schopnosti, byste jen těžko hledali někde na zemi. Zasahuje totiž do nebeských výšin, kde za pomoci bezkyslíkového prostoru nabývá ještě většich rozměrů. Tyto skutečnosti mohu potvrdit, neboť jsem se s nimi nejednou sektala v praxi (A věřte, v nose už se nikdy šťourat nebudu!).
Mluvíme-li tedy o Y. K. (a spol.), zjišťujeme, že se setkáváme s velmi zajímavým tvorem, který by mudlovi neublížil (oder?!).
Myslím, že díky její povaze a glanzu, o kterém možná někdy ani neví, u ní můžeme najít areté. Ovšem s její láskou ke stříbrným šperkům se bojím, aby u ní nedošlo k argyróze. (A doufám že ji časem nestihne ani lordóza, ale pokud se řídí zásady správného sezení u počítače, myslím, že nemá šanci /ta choroba!/). Místo lagenárie pěstuje solnou lampu, což je mnohem ušlechtilejší. Obávám se, že se svým druhem *** žije v konkubinátu kdesi v kryptobióze, ale to bych tu nechtěla moc rozšiřovat.
Přese všechno ji mám docela ráda. Vždyť mi taky nad postelí visí její printon;)
Respekt!
Při vzniku této nepochybné pochybnosti nebyla použita žádná výslechová a výzvědná zařízení ani detektor lži.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yvonne Kowalska Yvonne Kowalska | 3. května 2008 v 23:34 | Reagovat

Danke schön.

"Wenn wir verlieren, bauen wir uns auf – alles weil wir Freunde sind.

Der Rest der Welt, wir scheißen drauf – alles weil wir Freunde sind...."

2 L! L! | 4. května 2008 v 10:23 | Reagovat

I always liked you!

3 Darkness deStination Darkness deStination | 4. května 2008 v 13:58 | Reagovat

Hele, tu taky znám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama