Romantická odpolední setkání

1. května 2008 v 10:50 | Terka |  Jiné příběhy
Byl horký letní den a do oken neúporně žhnulo slunce. Ann zrovna vyšla z koupelny, kde si byla dát krátkou osvěžující sprchu. Na chvíli zchladila její rozpálené tělo, zanedlouho však cítila, jak se jí opět potí nohy. Zanechávajíc za sebou mokré ťápoty, šla ke skříni, aby si vybrala něco vzrušujícího na sebe. Po chvilce váhání si vybrala rudou saténovou košilku. Měla na sobě flek od kečupu, ale důležité bylo, že košilka krásně zvýrazňovala její bronzové opálení.
Ann přešla lehkými kroky do kuchyně, kde si nalila sklenici vody, do které přihodila pár kostek ledu. Z okenního parapetu si vzala cigarety a šla se posadit na balkón. Když procházela kolem zrcadla, odložila na chvíli sklenici i cigarety, a rty si lehce přejela višňově rudou rtěnkou, která se jí poté obtiskla na zuby.
Na balkóně se posadila na starou plastovou židli, která ji nepříjemně tlačila. Nasadila si velké černé brýle a elegantním pohybem si připálila cigaretu. Vyfoukla oblak kouře, který se za chvíli rozplynul. Trošku se zakuckala.
Dveře vedlejšího balkónu zavrzaly a objevila se svalnatá mužská postava.
"Ahoj Andulo!" zahlaholil tajemný soused.
"Ahoj Franto," odpověděla Ann a vycenila na něj své višňově rudé zuby.
"Já se potím jako prase a co ty?" zeptal se tajemně Franc.
"To mi povídej, to hnusný vedro už mě začíná štvát," odpověděla vzrušeně Ann a jako důkaz vylovila ze své sklenice zbytek kostky ledu a pomalu si jí začala přejížděj po rtech. Kostka jí ale upadla a zajela přes výstřih rovnou do pupíku, kde Ann nepříjemně zastudila. Doufala, že si Franc ničeho nevšiml.
Když na něj pohlédla svýma velkýma očima, oddychla si. Franc se právě snažil otevřít láhev piva o kraj balkónu. Aby Ann upoutala jeho pozornost, natáhla své dlouhé nohy a opřela je o truhlík s muškáty, který byl zavěšen na boku balkónu. Najednou k ní ale přiletěla včela, takže Ann začal zběsile máchat rukama. Truhlík se nebezpečně naklonil. Opět se strachem pohlédla na France, ale ten hltavě pil ze své vítězně otevřené láhve.
Když dopil, pomalu se nahnul k Ann a tichým hlasem řekl: "Andulo, ten včerejšek byl úžasnej. Hrozně rád bych si to dneska zopakoval."
Ann se zatřásla vzrušením a lehce se napila vody. "Dobře, ale nechci, aby sis na to nějak zvykal. Nejsem nějaká…to…," řekla a zarděla se.
"Ale né, vždyť mě znáš. Jen prostě…je to úplně jiný než s tou mou starou."
"Dobře, ale jen jedno kolo," souhlasila po chvíli Ann.
"Neboj, bude to rychlovka," řekl Franc nadšeně a nalil si do hrdla zbytek zlatavého pivního moku.
Ann si naposledy potáhla a aniž by cigarety típla, hodila ji dolů z balkónu.
"Tak za pět minut u mě," prohodila směrem k Francovi, ale ten už tam nebyl.
Zašla do pokoje, kde byl nečekaný chládek. Měla trochu výčitky svědomí, ty se ale rozplynuly, když uslyšela tiché zaklepání. Přešla do předsíně a chvíli štrachala v šuplíku na klíče. Zaklepání se ozvalo znovu a naléhavěji. Ann šla ke dveřím a otevřela. Za dveřmi netrpělivě přešlapoval Franc. Ann mu vtiskla klíče do dlaně.
"Ale jen jedno kolo!" řekla důrazně.
"Spolehni se!" řekl Franc a utíkal po schodech dolů.
Ann vzdychla a tiše zavřela dveře. V kuchyni si zapálila další cigaretu a přistoupila k oknu.
Dole na ulici stál její rudý sporťák. Franc do něj nasedl a než se rozjel, nadšeně jí zamával. Na parkovišti zůstala osamoceně stát Francova stará škodovka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ych ych | 1. května 2008 v 13:34 | Reagovat

Tak teďs mě dostala! Geniální!

2 Darkness deStination Darkness deStination | 4. května 2008 v 13:55 | Reagovat

proč mě nepřekvapuje, že ych a ty si tak báječně rozumíte :-D

3 L! L! | 4. května 2008 v 19:25 | Reagovat

Tady musím upozornit, že se jedná o tvorbu kamarádky Terky, která mi tu vypomáhá, jak sama vtipně označila :-)Tato sekce patří jí:-)Ale i tak si s ych dobře rozumíme...někdy :D

Zdravím Ych a Darkness!

4 Terka Terka | 4. května 2008 v 19:27 | Reagovat

Né, já k nim nepatřím :D

5 ych ych | 12. května 2008 v 23:23 | Reagovat

jak někdy? immmááá meine Freunde! to víte, když ichtyl potká ychtyla...z toho může vzniknout akorát zasedání zvláštní komise..ale to už je jiná pohádka.

Terka: jak nepatřím? čtyři roky se družila a najednou nepatřím, no počkej...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama